Întrebare recomandată | Diana8181829 a întrebat:

Stiti trupe de teatru de liceeni in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| kiatres56 a răspuns:

Buna,in fiecare liceu exista trupe de teatru muzica si dans, este o activitate extrascolara pe care o incurajeaza toti profesorii, deci depinde daca cauti o trupa de teatru in liceul tau sau exista unele private, desi exista 2 sanse sa fiia dmis acolo, ori sa platesti ori sa dai o proba.

| cosminandrei96 a răspuns:

Pai ori liceul Unde esti organizeaza trupa de teatru a liceului, ori te duci In locuri unde se plateste si nu se da auditie pentru inceput.
Daca vrei sa ti spun niste scoli de teatru cu bani scrie-mi pe privat.