| XxxudaR a întrebat:

Sunt taletat la desen, deci ce as putea sa fac cu talentul meu? Aștept sfaturi, dau fundă!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic, să desenezi.

| sabinn21 a răspuns:

Depinde acum cat de talentat esti eu desenez cam de 6 ani si usor, usor m-am perfectionat pe portrete daca esti incepator incearca sa te axezi pe desene cat mai realiste oricum daca pe viitor vrei ca acest hobiu sa-ti devina o meserie fa o scoala de desen dupa iti poti alege designer grafic, freelencer, desenator tehnic sunt o multime de moduri in care iti poti gasi un job ca desenator

| IugaDani a răspuns:

Fa tatuaje. Ies bani frumosi.