| Dumitru12 a întrebat:

Sunt Tinar Scriitor! Vreau sa ma apar la televizor....Propuneti Emisiuni Care Promoveaza Tinerii!?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi vine foarte greu sa cred ca esti scriitor, avand in vedere gravele deficiente de limba si gramatica pe care le demonstrezi in numai 3 propozitii.
N-am vazut la televizor asemenea emisiuni.

| johnnny123 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum să nu... Din păcate sunt pline televiziunile de oameni care nu știu să lege trei cuvinte.

Domnul "tânăr scriitor" s-ar integra de minune, ar putea compune o epistolă pentru Simona Senzual.

| Salontanul a răspuns (pentru johnnny123):

laughing Corect! Ce mai conteaza unul in plus?

| Mayhem666 a răspuns:

"Tanar" nu " Tinar". Vrei sa apari la televizor, sau sa te aperi la televizor?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De cine sa te aperi? Cine te-a atacat?

| aCek1ng a răspuns:

Acces direct laughing