| cristianaalexandra a întrebat:

Știe cineva când se dau probele la desen pentru admiterea la Liceul de Arte Victor Brauner?

1 răspuns:
| Leta70 a răspuns:

Cristina te rog ajutamă si pe mine, în ce constă aceste probe la desen si dacă tu faci pregătire sau profesoru de la generala te-a ajutat si explicat cum stă treaba că noi am fost azi la liceu si am discutat cu profesorul de acolo si treaba nu este chiar asa simpla iar ficămea acum este dezamăgită si nici nu mai speră la acest liceu de arte