| Darjan_Darius_1994 a întrebat:

Știe cineva de unde cumpăr niște rame pentru monede? Din acelea de cartonaș cu folie de plastic care se îndoaie peste moneda. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Gasesti pe internet, spre exemplu am vazut pe okazii si pe olx.

| Darjan_Darius_1994 explică (pentru Dismally):

Mersi, ideea e că sunt din Oradea și nu găsesc pe OLX iar pe Okazii e triplu cu transport cu tot, voiam să știu dacă este la librarii etc

| Dismally a răspuns (pentru Darjan_Darius_1994):

Nu cred ca vei gasi prin magazine. Platesti si transportul dar la o cantitate mai mare merita, depinde cate monede ai in colectie.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe aliexpress. Am asteptat 5 saptamani dar sunt multumit.