| DoroteeaH a întrebat:

Știți cumva vreun site pe care aș putea posta desene făcute de mine?

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Iti recomand DeviantArt, este cel mai bun.

Insa poti sa le postezi si pe alte site-uri de imagini, gen:

-Pinterest
-We heart it
-Tumblr
-Favim
-Instagram
-Twitter
-Behance
-CGSociety
-Dribbble
-Reddit
-Flickr
-Saatchi Art

Sper ca te-am ajutat.

P.s. Sa imi trimiti si mie un link, ceva...

| sierra1 a răspuns:

Ai cont de FB?

| NLS a răspuns:

Pinterest
Instagram
sau creezi un slide cu desenele si adaugi muzica (de preferat royalty-free ca sa nu fie sters clipul)
si urci clipul pe YouTube sau Vimeo.

Ca program poti folosi
PTE AV Studio varianta Trial.
Are un watermark, dar e in partea de sus, nu acopera mai deloc din imagine.
(ProShow avea dimatai banda galbena peste toata imaginea, undeva aproape de mijloc, la PTE e mult mai "subtil")

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca e vorba despre desene animate, pune pe Youtube. Daca ai desenat ceva poti pune pe Instagram, pinterest, Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| Dana1999 a răspuns:

Pe Youtube. Scrii in titlu desene pentru copii iar copiii se vor uita