| Dalmore a întrebat:

Știți site-uri din afară pe care poți vinde artă? Să-ți pui lucrările și un preț etc.

Răspuns Câştigător
| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Daca le faci online poti incerca pe fiverr.com. Mi se pare cel mai in regula. Eu am gasit multi artisti acolo de la care am cumparat diverse.
Depinde de ce lucrari faci!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site nu. Pe Instagram sunt multi artisti care vand

| Dalmore explică (pentru anonim_4396):

Am vândut pe Insta, dar vreau un site mai serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută freelancer pe google.

| UnholySaint a răspuns:

Incearca pe deviantart,sau alte siteuri de genul asta,le postezi la o rezolutie mai slaba si adaugi la descriere ca vinzi printul.Dar ca sa poti sa vinzi ceva trebuie sa fi foarte activa pe site si sa iti faci prieteni printre ceilalti utilizatori.
Dar daca le ai cu desenul mai bine inveti niste programe de grafica pe calculator, se castiga bine ca grafician.
La mine de exemplu e situiatia inversa, mai stiu ceva grafica, dar din pacate nu am talent, tu daca ai talent la desen ar trebui sa profiti de el.