| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

TPU, am o intrebare. Eu nu citesc multe carti pentru ca citesc lent. Totusi le termin dar, nu stiu, e asta o probleme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o problema. Faptul ca nu citesti foarte des iti poate crea dificultati cand vrei sa citesti ceva. Prin exercitiu poti sa ajungi sa citesti mult mai repede, depinde doar de tine!

| Mihai_Baiatu_1999 explică (pentru anonim_4396):

Citesc de vreo doua, trei ori in fiecare zi.

3 răspunsuri:
| Fumiko a răspuns:

Probabil de din cauza ca citesti prea rar carti sau nu ai mai citit de ani de zile.Trebuie doar sa citest cat mai mult si des si iti vei reveni.

| Florentina_Andreea_1984 a răspuns:

Nu este o problema.Ar trebui sa citesti mai mult si asa o sa te inveti sa citesti repede.