| anonim_4396 a întrebat:

TPU, in curand o sa-mi fac un tatuaj, ca imi plac la nebunie, iar intrebarea mea este urmatoarea.
Odata ce l-am facut, cand o sa ma ingras sau o sa slabesc tatuajul se va deforma?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Da. De asta cei destepti nu si fac tatuaj pana la 20 30 de ani. Pana se formeaza bratele sau pieptul. Cei afemeiati de si fac pe glezna, gat sau prin spatele urechii mai nou n au nicio problema ca acolo numai are ce sa se dezvolte. Sfatul meu du te la sala ca sa grabesti putin procesul si pe la 22 25 o sa ti poate face tatuaj fara nicio grija

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Depinde si de masa ta musculura, daca esti atletic si pui 10 kg nu o sa fie problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să nu-l faci pe dreapta că înseamnă că ești gay

| UnholySaint a răspuns:

Mai bine e sa nu iti faci tatuaje,e ceva ce ramane pe ramane pe tine desi lucrul ala nu o sa te mai reprezinte peste ceva timp.
De asemenea un tatuaj o sa te faca sa pari mai dur decat esti, si cand o sa un conflict cu cineva o sa te pocneasca direct.
Cel putin asa fac eu, daca ma cert cu cineva si va ca e tatuat, primul lucru pe care il inteleg e ca persoana respectiva e de o duritate maxima,(probabil fost puscarias) si ii dau cat pot de tare. Nu mai incerca s fii ceea ce nu esti, ca o sa fie mai rau pentru tine.