| Clodmod a întrebat:

Trebuie sa fac un desen din puncte si linii pentru un concurs, dar nu prea gasesc ceva care sa imi placa... Imi puteti da niste sugestii sau poze cu desene din puncte si linii pe care as putea sa le fac? Dar sa nu fie fara rost, adica sa fie si frumoase. Ofer funda! happy

4 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Deseneaza Codul Morse.

| suffarstar a răspuns:

Inspira-te din Van Gogh.E specificat lini drepte?

| lary1399 a răspuns:

Gândeşte-te prima dată la lucrurile care îţi plac cel mai mult, adică la ceva ce te caracterizează, apoi caută o imagine care să fie pe placul tău şi transpune-o într-o imagine formată din linii şi puncte. Nu trebuie să alegi o imagine foarte grea, ceva simplu şi frumos. Rezultatul va fi satisfăcător. Şi mie îmi place să desenez şi am înţeles că cel mai bine e să desenezi ceea ce te reprezintă. Succes!

| AsP1r3 a răspuns:

Deseneaza niste flori, copaci, curcubeu, marea. etc
Sper ca am fost de ajutor
O zi buna iti doresc! Funda?