| skr1ptu a întrebat:

Unde as putea sa aștept cu un anunț ca fac portrete? Sa găsesc clienți.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Olx, Facebook marketplace, Okazii. Clienții îți pot trimite pozele online, iar tu sa le trimiți portretele prin posta sau curier.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri acum, fiindca toata lumea poarta masca conform legii, neriscand sa si-o dea jos nici pentru 1 secunda, ca pot platii amenda.
.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea avea comenzi daca iti pui anunatul pe pagina ta de FB sau Instagram si -ti progi prieteni ca la randul lor sa posteze anuntul tau, ca-ti cauti clientela.

| Liviu a răspuns:

Fa-ti o pagina de Facebook, trage tare sa faci vizualizari, ofera prin tragere la sorti un portret cadou, la 1 000 de like-uri sau etc

Răspuns utilizator avertizat
| skr1ptu explică:

M-ar lasă în metrou?

| skr1ptu explică:

Oh, și fac după poza