| AlexEuBrezoi a întrebat:

Unde găsesc și eu poza asta în original
Help
https://ibb.co/bFM3Kc

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Https://imgur.com/a/vHnZm
Banuiesc ca asta cautai, imaginea, fara tot ce tinea de telefonul mobil. Mi-a luat vreun sfert de ora sa o modific, dar mi-a facut placere! Si pentru ca am reusit, cand ne intalnim dai si tu un suc! happy

| AlexEuBrezoi explică (pentru cristi202):

Meriți mai mult decât un suc, merci mult de tot?

| cristi202 a răspuns (pentru AlexEuBrezoi):

Eu glumeam, pentru ca era conditionata treaba, cand ne intalnim, dar oare va fi vreodata asta happy?, dar daca tu vrei sa dai un suc, sau chiar mai mult daca crezi ca merit mai mult, nu ma supar! happy
Ma bucur ca ti-am putut fi de folos, asta e cel mai important.

| AlexEuBrezoi explică (pentru cristi202):

Pentru efortul depus eu spun ca meriți?

5 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "in original"? Evident, raspunsul corect ar fi la cel care a facut-o.Dar ce anume te intereseaza, care aspect?