| AnnaPunct a întrebat:

Unde pot citi online "Printese date uitarii sau necunoscute"? Scuzati-ma dar caut de multa vreme si gasesc doar de cumparat cartea.As vrea sa o citesc online daca se poate.straight faceFunda!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| JungleHell a răspuns:

Sorry! Am impresia ca nu se gaseste (inca) online, deci cred ca banul pe carte ar fi ultima solutie. Si eu la fel am,, cătat" si nu am gasit decat la vanzare. Asa ca stau sa mai,, creasca" banii. E cautata bine in afara, caci la noi abia daca se mai citeste big grin. O zi buna!