| anonim_4396 a întrebat:

Urgent Imi poate da si mie link-ul acela cineva (sms link) de la fan courier
Mi e mi au trimis mesaj si nu mi or dat linkul si ma m gandit poate îl aveti voi

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te va suna curierul inainte de a veni la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-au trimis un numar de AWB banuiesc. Numarul ala il adaugi in prima casuta de aici :
https://www.fancourier.ro/awb-tracking/

Dar cu ce te ajuta? Pana la urma iti vine acasa pachetul sau la un punct de ridicare din orasul tau.

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru anonim_4396):

Era un link pe care ti l trimitea aia ca sa vezi pe unde e șoferu

| anonim_4396 explică (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Este ceea ce ti-am scris mai sus. Daca ai numarul de AWB il introduci la ei pe site si vezi unde este coletul tau in momentul respectiv.

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo iti arata starea lui nu iti arata unds e masina