| unnumecarenuesteinbazadedate a întrebat:

URGENT! La liceul de arte pe profil arhitectura pana in ce clasa se face matematica?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

La arhitectura, pana la final. Pentru ca in arhitectura ai de facut si calcule multe, elaborate, nu e ca in pictura.

| unnumecarenuesteinbazadedate explică (pentru Iote):

Stii asta sigur? pentru ca la fel zicea toata lumea pana mi. au zis doi colegi ca se face mate doar pana in a 10. a si mi. a picat lumea. n cap

| unnumecarenuesteinbazadedate explică (pentru Iote):

Stii asta sigur? pentru ca asa mi. au zis si altii si acum ma contrazic cu cineva... nu mai stiu ce sa cred