| raliirla a întrebat:

URGENTstie cineva daca magazinul acela din piata sfatului din Brasov, cu chestii pentru. handmade si multe altele, este deschis si duminica? Galeria creativ se numeste online, are magazin online, cu aceleasi produse ca in magazin Daca da, ati putea sa -mi spuneti programul? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Rony23 a răspuns:

Nu!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Scumpo după ce că spui că are site de ce nu te-ai uitat pe el?

http://www.galeriacreativ.ro/galeriacreativ/1-Despre-noi/29-Magazine

| raliirla explică (pentru Azµre):

Dar ma -ta s-a uitat pe site scumpule?:*:*

| Azµre a răspuns (pentru raliirla):

Ai vreo problemă? Măcar ai deschis link-ul dat de mine?
Str. Alexandru Ioan Cuza nr.24 - BRASOV

Program: luni-sambata: 10:30 - 19:00

Tel: 0740. 838085 sau 0268 478038

Ceainaria Creativ

Str. Apollonia Hirscher nr. 10- BRASOV

Program: luni-sambata 10:30-19:00

Tel: 0268-512075 sau 0753. 110985

Aici ai posibilitatea de a servi un ceai cald in timp ce stai la masa si mesteresti.

De asemenea esti asteptat de catre indrumatorii nostri la ateliere de creatie

Magazin "Galeria Creativ,,

Str.Calea Bucuresti nr. 89 -BRASOV

Program: luni-sambata 10.30-19.00

Tel.0268-329039 sau 0753. 110980

| patriiiii89 a răspuns:

E inchis duminica.