| ciupy a întrebat:

Va plac filmele romanesti? Care este motivul pentru care le indragiti? Ati vrea sa vedeti filme romanesti online pe internet?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Foarte mult. Pentru ca ma identific mult mai usor cu personajele. Sunt chestii inca de actualitate intr-o oarecare masura. Imi plac si pentru ca pot intr-o oarecare masura simti ca fac parte din acel trecut in care nu am fost. Mi-ar placea foarte mult sa pot vedea filme romanesti pe internet.

| Bacemi a răspuns:

Multumesc pentru site. E frumos. O sa urmaresc si eu de pe site filme.

| Micheline a răspuns:

Da, imi plac.Motivul ar fi acela ca din punctul meu de vedere sunt chiar foarte reusite[nu chiar toate]. Facand o comparatie cu filmele romanesti de azi si cele vechi e o diferenta de la cer la pamant.Nu se mai nasc actorii de alta data, care intr-adevar au castigat respectul si atentia publicului.
Dintre filmele romanesti cel mai mult imi plac BD-urile.happy

| oannah a răspuns:

Da, imi plac pentru ca unele arata realitatea zilnica din Ro. mai ales "noul val al cinematografiei romanesti"... uita-te la Tache, filantropia, moartea domnului lazarescu sau amintiri din epoca de aurbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand"Ptr cine bat clopotele Mitica". Bestial.

| ciupy explică:

Daca tot va plac filme romanesti, intrati pe www.filmele-copilariei.blogspot.com. o colectie de filme ro (peste 150 de filme) asa ca aveti ce vedea!;)

| ciupy explică:

Si ce parere aveti despre siteul pe care vi l`am recomandat?

| fair play a răspuns:

Multumim frumos ciupy, avem ce urmari vacanta aceasta happy