PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Va place dansul si maiestria scenica?! Atunci delectati-va aici:

http://www.youtube.com/watch?v=xgHmSdpjEIk

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Impresionant! si cu atat mai impresionant este faptul ca, dansatoarele fiind complet surde sincronizarea miscarilor lor este perfecta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foarte frumos, lasă o impresie mistică.
Pa, pa.

| Barajag a răspuns:

Nu ai gusturi rele, foarte frumos ceea ce ne-ai dat sa vedem. O zi buna!

| Contrast a răspuns:

Superba sincronizarea, foarte frumos! Multumim.

| Azm a răspuns:

Interesant, dar trebuie sa privesti din fata. Cei din sala care nu erau pe aceeasi linie cu dansatoarele, nu au avut parte de acelasi spectacol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne place, ca e doi. Daca era doar unul (ori dans, ori maiestrie), ne placeau.

| TPU_6107 a răspuns:

Ala e un prezervativ cu aripi?laughing