| Ghita_Bianca_1970 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti cat mai repede! Deci de curand am primit un mesaj de la Vodafone in care scria ca : Intrucat ati depasit limita de credit alocata, serviciile Vodafone au fost restrictionate. Si imi da nr la care sa sun. Ma puterti ajuta?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

E ca si cum ai o suma de bani, ai cheltuit-o si acum nu mai ai bani sa iti cumperi si altceva.
Deci ai avut credit de x euro, l-ai terminat si acum nu mai ai minute/ mesaje si MB pentru net. Fie deloc, fie ai mai putine

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca nu spui ce servicii ai luat de la ei, probabil ai depasit limita de trafic le internet si atunci viteza scade sau nu mai ai internet.

| Seby90 a răspuns:

Ai un cost suplimentar mai mare de x.
La cel mai mic abonament costul suplimentar pana la care te-ar fi anuntat ar fi undeva la 50 de euro. Factura mea a ajuns la 5 mil si putin si au uitat sa ma anunte. Cand i-am intrebat, suma la care m-ar fi anuntat era putin mai mare decat ceea ce consumasem (asta ca sa se scoata).

| Prose15 a răspuns:

Trebuie sa reincarci