| anonim_4396 a întrebat:

Va rooog imi raspundeti la intrebare?

13 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nu, că n-ai pus-o...

| winter a răspuns:

Da bubu

| ĄĿiŒ a răspuns:

Iti raspundem la intrebare cu draga inima daca ne pui si intrebarealaughing

| FlorinDiablo a răspuns:

La care intrebare? Consideri ca team raspuns?

| zozo74 a răspuns:

Da desigur va rog adresati intrebarea.

| hideaway a răspuns:

Off... ma imi dati un cont pe swd? asta e intrebarea

| hideaway a răspuns:

Nu mai radeti! crying crying v-am adresast`o! Un cont pe Sherwood mai mare care sa aiba cal!

| hideaway a răspuns:

Sa vad mai radeti asa de mult? Raspundeti`mi la asta: Dati-mi si mie un cont mai mare pe Sherwood care sa aiba animal sau lvl mai mare. Funda + Vot!

| hideaway a răspuns:

Nu mai sunteti asa de smecheri, nu?

| hideaway a răspuns:

Ha, ha, ha, ha, ha, ha! laughing laughing Acum cine e mai smecher eu sau voi! Ca eu rad de voi acum! laughing rolling on the floor

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? Scrie alta ca n-are deloc sens...

| madalinboy a răspuns:

Da
zio

| give0me0everything a răspuns:

Dalaughing
care intrebare?laughing