| anonim_4396 a întrebat:

Vizionați câteva dintre videoclipuri le de pe acest canal:

https://youtube.com/channel/UCj1n6SBULi1Yz4pusUwkd8Q

Ce sens le găsiți?
Ce fel de artă este aceasta și ce vrea creatorul să arate cu ea?

Răspuns Câştigător
| chuckmanson a răspuns:

E o artă creepy exagerată. Personajul aparent este un fotomodel care a fost mutilată de un accident de tren și după transformată în manechin, Presupun că voia să reprezinte falsitatea modelelor sau ceva de genul. În rest, găsești sute de video-uri creepy din astea pe Youtube.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Le-aș încadra în categoria Thriller / Mindfuck.

Ce vrea creatorul să arate cu ea?

Ce dorește orice creator de conținut de pe YouTube?
Sau dacă nu ne referim strict la acest aspect, atunci: ce doresc regizorii de filme horror/triller să ne transmită?

| Chirosan a răspuns:

Canalul e inactiv de 5 ani numai tie iti pasa de asa ceva