| hhhdd a întrebat:

Voi sunteti multumiti de viata pe care o aveti in momentul acesta? Daca nu, ce ati vrea sa schimbati?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Sunt foarte mulţumit de cine sunt în prezent.Nu zic că nu se putea mai bine, dar de asemenea puteam face multe prostii şi nu le-am facut

| mmary a răspuns:

Sunt foarte multumita.happynu din punct de vedere material...nicidecumoh go on am langa mine familia si alaturi de ei sunt cea mai fericita.:X tu. ce poti sa spui? esti multumit/a?happy:*

| Karashi a răspuns:

Sti...sincera sa fiu, nu sunt multumita de viata mea, as putea fi putut face mai multe realizari pana acum, dar asta e, totusi e viata mea, asa cum mi-a lasat-o Domnul! Dar mai sti ce? Nici nu mia-si shimba ceva din viata, nici daca as avea posibilitatea! E bine si asa!^_^ Pe tine ce te nemultumeste?

| madasuk a răspuns:

Eu sunt multumita de viata pe care o am u nu esti? daca nu dc?

| Gabitzooo a răspuns:

Doi copii stau pe campii unu zice multe tare iar altu sta pe mare il ia pluta il ia valu iar pe altu il ia calu se-ntanlira se-ntanlira se gasira si iubira

| BlueEyes_2305 a răspuns:

Eu sunt, chiar daca mi-as fi dorit mai multe lucruri si am ramas fara prieten de sarbatori. Dar uneori trebuie sa ne gandim ca unii oameni au mai putin decat noi.Si de aceea trebuie sa ii multumim lui Dumnezeu pentru. ce avem. te pup