| Anonim2857 a întrebat:

Vopseaua acrilica se ia la spalat?
Vreau sa imi pictez chestii pe tricouri dar si nu am gasit vopsele speciale pentru asa ceva in orasul meu, deci m-am gandit la cele acrilice, avand in vedere ca deja am o groaza din proiecte anterioare.
Funda!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

La spalat nu se ia.dar daca intr.un final vrei sa iti cureti tricourile vezi parerile la cateva persoane:http://www.cartula.ro/......-acrilica/

1 răspuns:
| Doareuioana88 a răspuns:

Nu cred ca se ia la spalat, si eu am folosit-o si nu sa luathappy