| furtuna a întrebat:

Vreau sa editez o poza in asa fel incat...de exemplu, imi place cadrul dar fundalul e camm...cum pot schimba fundalul? un program de editat poze funda :*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop, mie imi place mult cum editeaza ce vrei tu. Adica te selectezi usor, sau selectezi ce vrei tu, si se selecteaza foarte usor, si muti pe un alt fundal. Si pare si reala poza, adica calitate buna.

4 răspunsuri:
| Lari02018 a răspuns:

Photoshopul e cel mai bunwinkingwinking

| whiplasher a răspuns:

Eu zic corel paintshop, e un fel de photoshop. De fapt la baza, stau tot aceleasi comenzi, functii, doar ca e mai usor un pic. Photoshopu' e mai complicat. Gasesti pe google "how to change photo backgrounds in corel paintshop". Numa bine'. Taaz.com face doar make-up, nu schimba fundalu'.

| adynutza65 a răspuns:

Eu fac asta pe taaz