| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Vreau sa fac graffiti, stiu chiar foarte bine sa fac... Merge sa fac cu spray-uri auto sau de alea la 12 lei pe care le gasesti la magazine?

4 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Vezi sa nu afle si politia ca faci graffiti ca s-ar putea sa te trezesti cu vreo amenda laughing)

| Mihai_Baiatu_1999 explică (pentru Kogaion):

Am facut o gramada... intrebarea este daca merge cu spray-uri auto?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mihai_Baiatu_1999):

Sprayul auto e mai rezistent la intemperii in mediul extern decat alea ieftine. Doar nu fa grafiti pe masini.

| Alphahkbg a răspuns:

Paiiiiii un lucru sa stii daca e sa cumperi de la la orice magazin din comuna ta nu fa grafiti fix in saptamana in care ai loat pentru ca politia va sti unde sa caute.
si in legatura cu ce tip de spray sa folosesti depinde ce tip de grafiti vrei sa faci si cum care te'ai obsinuit