| Ana0127 a întrebat:

Vreau să îmi iau un aparat foto. și am găsit unul dar nu stiu cât de bun este. aș vrea o părere.
Link : https://altex.ro/......-stm-negru

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand sa-ti cumperi intai un aparat foto tip "pocket", cel mai ieftin, chiar si de mana a doua (cu 100-200 lei gasesti bunicele).
Cand ai invatat sa fotografiezi mai de calitate si ti-ai acumulat suficienta experienta, atunci vei sti si tu cat merita pentru nevoile tale un aparat foto.
Pana atunci, orice e mai scump sunt bani aruncati degeaba...

E ca si cum sa-ti cumperi o masina fara sa ai nici macar carnetul luat. tongue

| mihai69 a răspuns:

Acum câțiva ani aș fi spus că un Canon face toți banii. Dar între timp, am văzut ce poate face un Nikon...
Chiar dacă e ceva mai scump, părerea mea este că merită să compari unul din oferta Nikon cu acesta și să te hotărăști abia pe urmă.
Mergi la f64 în magazin, acolo le poți și încerca și vezi diferențele.

| Valentina12Magdyz a răspuns:

Eu stiu ca aparatele foto/video de la Canon sunt bune. Eu am avut un Canon eos 70d, a fost super bun, dar l-am vandut pentru ca doream sa-mi cumpar altceva. Acum tu decizi. Sper ca te-am ajutat macar putin!