| florinflr31 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte, insa doresc sa fiu ajutat de un redactor.
Vreau sa scriu o carte despre viata mea, o carte care sunt convins ca o sa fie foarte diferita de milioanele de carti scrise probabil anual despre vietile celor ce aleg sa scrie o carte despre viata lor.
Unde pot sa gasesc un redactor care sa fie dispus contra cost care sa ma ajute in tot si ce pasi trebuie sa urmez?
Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Redactorii ii gasesti la editurile de carti!
intra intr-o librarie si vezi ce edituri publica acele carti si tot de acolo, aflii adresa editurilor si contactele lor.