| Anonima501 a întrebat:

Vreau si eu niste actori care au jucat rolul de bad boy adolescent maxim pana la 20 ani /cantareti care au un aspect de bad boy.Am nevoie de ajuroor, va rog!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Elvis

| Bizon95 a răspuns (pentru mihai69):

Elvis NU arata a bad boy, si nici nu a jucat ca bad boy
chiar in viata reala a fost santajat sa se casatoreasca cu fufa aia, pentru ca adus-o peste granita statala cand era inca underage, ca dupa aia fufa sa il insele cu nustiuce amarat
sute de milioane de femei si-ar da ambele maini pentru o noapte cu Elvis si aia il inseala... wow, cine e "bad" in chestia asta!