| ANDA135 a întrebat:

Vreau și eu niște cărți gen Fluturi de Irina Binder. Dau funda =)

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Am inteles, eu iti dau niste titluri de carti pe care le-am citit si chiar mi-au placut si spun ca se incadreaza destul de bine
Motive pentru a zâmbi de Zig Ziglar
Mănâncă, roagă-te, iubeşte Elizabeth
I love me. Calea spre iubirea de sine
Iubeste-te pe tine insuti si vindeca-ti viata
Si am mai citit carti pentru dezvoltarea personala, gandirea pozitiva, increderea in sine, lucruri pozitive daca te intereseaza iti pot lasa titlurile doar sa-mi spui.

3 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Buna, in ce categorie ai incadra aceasta carte mai mult dezvoltare spirituala, incredere in sine, iubire?
Dupa ce-mi raspunzi, iti pot oferi foarte multe carti daca tin de categoriile care ti le-am precizat mai sus.

| ANDA135 explică (pentru crazypop):

După părerea mea, cred ca și în categoria cărților de dragoste dar și de dezvoltare spirituala.

| crazypop a răspuns (pentru ANDA135):

Am inteles, eu iti dau niste titluri de carti pe care le-am citit si chiar mi-au placut si spun ca se incadreaza destul de bine
Motive pentru a zâmbi de Zig Ziglar
Mănâncă, roagă-te, iubeşte Elizabeth
I love me. Calea spre iubirea de sine
Iubeste-te pe tine insuti si vindeca-ti viata
Si am mai citit carti pentru dezvoltarea personala, gandirea pozitiva, increderea in sine, lucruri pozitive daca te intereseaza iti pot lasa titlurile doar sa-mi spui.

| Albinuța767 a răspuns:

Cauți pe net. Scrie numele cărți și apoi PDF ex. Fluturi de Irina Binder PDF. Sau poți căuta pe cărți play o aplicație Android. In care poți și cumpăra dar vei citi gratuit.