| Kate78 a întrebat:

Vreo aplicație bună care sa transforme pozele în stil cartoons?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim.

| NLS a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=o4qQj7wjpDU

Cu Photoshop sau alt editor foto (GIMP, Affinity Photo, etc) obtii cele mai spectaculoase rezultate, pentru ca ai control total.

In tutorialul de mai sus (valabil doar pentru Photoshop) iti sunt prezentate niste valori.
Te poti juca cu ele (intr-o anumita marja), pana esti multumita de rezultat.

| DataScience a răspuns:

Photoshop (apoi cauti pe web, how to make cartoon versions of real photos)

| xVampirJmkx a răspuns:

Daca vrei pe telefon, poti incerca Picsart, are chestii destul de ok