| RAY a întrebat:

Ai luat vreodata teapa?

https://www.youtube.com/watch?v=xKOX87zB9OI

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar la o comanda facuta in wish in recenzii ziceau ca e material bun si cand il primesc poliester 100%

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Astea sunt filmari pentru bani, facute din dorinta de a pupa in fund aplicatia Carvertical. Eu zic ca sunt regizate.
Despre masini avariate, da. Am cumparat masini care fusesera avariate, dar cu preturi foarte mici. Am observat avariile tarziu, in timp ce faceam lucrari de mentenanta la ele.
Care sunt dezavantajele unei masini ce a fost avariata si reparata?
Nici unul. O reparatie profesionista poate fi chiar un avantaj, ca ai o serie de piese noi in masina respectiva.
Nu mai e epoca Ceausista, sa se indrepte masinile cu barosul si flacara de autogen. Acum orice tinichigiu respectabil dezasambleaza partile avariate, si asambleaza prin procedura 90% identica cu cea din fabrica, alte piese noi sau impecabile.

| Sofer a răspuns:

Având mașina de 5 ani, consider ca nu am luat teapa privind daune sau km. La preț am plătit puțin mai mult dar asta e viata.

| Anonima163333 a răspuns:

Da,pe OLX