| narcuz a întrebat:

Ai vreo sansa sa agati o fata daca ai opel astra (G)?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o tunezi ai mari sanse

Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Cu bara din fata sau din spate sau cu una din usile deschise...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu esti atent, poti sa o si omori.

| anonimg a răspuns:

Pana sa existe masinile cu ce se agatau fetele: cu caruta? ^_^

| OldSoul a răspuns:

Daca ai pus aceasta intrebare, atunci nu, nu ai vreo sansa.

| gabicoo a răspuns:

Da!
Indubitabil!
O poți agăța cu bara din față!
laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Du-te ba saracule de-aici

| Lioana a răspuns:

Daca te bazezi pe masina sa agati fete vei gasi doar profitoare. Gandeste-te bine ce cauți la o fata. Dar daca asa pui tu problema, ca fetele trebuie agatate, ma indoiesc de calitatea viitoarelor tale relatii.

| Liviu a răspuns:

Daca ai carlig de remorcare sigur happy

| Superior a răspuns:

Da?
Astra G e o masina faina, daca o tunezi e misto.
Dar... nu pe asta se bazeaza o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata bruneta cu par drept. Pe maini, pe fata si pe piept.

| DeathOfDreams a răspuns:

în ce societate trăim, damn

| JusTPauL a răspuns:

Dacă implici mașina într-o relație e cam nasol, trebuie sa te cunoască pe tine mai bine și nu mașina ta.
De exemplu eu am 2bmwuri, da știu coca. Dar nu am adus niciodată în discuție ce mașini am când am încercat sa '' agăț".
Nici măcar pe Facebook nu am poze cu mașina și am una de 4 ani și alta de 2.
Încearcă alta metoda când vrei sa impresionezi o domnișoară.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru JusTPauL):

Dacă iei problema așa cum zice el și gândim cum gândește el, pe tine dacă te cunoaște mai bine, o plimbi cu BMW, pe el dacă-l cunoaște, are Astra G. deci practic( pe persoană fizică) el nu are șanse...

| IIIshaneIII a răspuns:

Da o agati daca ai carlig de remorcare soi o tractezi

| MadalinG99 a răspuns:

In modul de gandire,, a agata", nu. Iti recomand nici macar sa nu-i spui ca ai masina, incearca sa o cuceresti cu flori, ciocolata si lucruri non materiale. Crede-ma iubirea adevarata nu tine cont de masina, casa si altele, tine cont doar de voi doi si de felul in care te comporti cu ea, mult succes!

| Al3x998 a răspuns:

Daca nu sunt materialiste. Da.

| TheMadKing a răspuns:

Du-te pe centura se agata singure nu le agati tu big grin

| Mateicorvinacum a răspuns:

Depinde daca sunt parașute sau tocilarehappy

| anonim990 a răspuns:

1.Nu, doar daca ai bmw si asculti manele
2.Ia-ti air max