| Cristi013 a întrebat:

Am achizitionat recent un bmw e46 320d coupe din 2005, ce parare aveti despre acest model?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce mai conteaza parerea noastra, din moment ce ai cumparat deja cazanul?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cate sute de mii de km are la bord, ca-i totusi destul de batrana la 13 ani.
Daca este la 100 mii km atunci ai facut o afacere buna, dar daca a depasit 200 mii, atunci va fi o mare durere in fund, ca te costa lunar o gramada sa o repari sau sa-i tot schimbi piede prea uzate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e o masina veche