| Marginean_Bogdan_1992 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca exista un site unde poți sa îți faci tu mașina (Ford Mustang Gt shelby 500) cum vrei tu ma refer la absolut tot ce vrei pe ea

Răspuns Câştigător
| Infamous26 a răspuns:

Salut, este usor. Intri pe site-ul oficial al firmei dorite si dai build car, poti seta culoare, roti, etc. Iti dau direct link la site-ul masinii cautate-http://www.ford.com/cars/mustang/2017/ apasa build car si iti alegi modelul si toate cele. Dar in cazul in care vrei sa iti iei o masina va dura mult pana ti-o construiesc cum doresti deci mai bine cauti un dealer din zona ta( apasand find a dealer)

1 răspuns: