| alexandracosmin a întrebat:

Am avut sala luni si m-a programat la traseul auto lunea viitoare dar nu ma pot prezenta pentru ca instructorul pleaca in concediu. As vrea sa stiu daca ma duc sa ma reprogramez ma penalizeaza sa astept 15-30 de zile?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai facut o scoala de conducere poti solicita sa fie prezent un alt instructor.
Daca este instructor individual atunci va trebui sa te reprogramezi si o s-o faca atunci cand au loc liber, fara nici o penalizare.
De asemenea, daca instructorul nu este plecat din localitate, ii poti solicita sa fie prezent la examinarea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vb la scoala de soferi, poate poti da cu alta masina si alt instructor