| Andrei22555 a întrebat:

Am buget de 15000€ ce mașina îmi pot lua? Eu m-am gândit la Audi a4/a6 2.0tdi 143cp/170cp vreau sa aibă peste 150cp și motor diesel pana în 2500cc de la 2009 în sus, orice mașina care credeți ca este mai buna, dar nu bmw!

1 răspuns:
| Florin458 a răspuns:

Mercedes E-class 2012
Mercedes C-class 2012
Audi A5 Sportback/Coupe
Honda Accord
Toyota Rav-4 2011

Fiecare masina are plusuri si minusuri.Ideea este sa o verifici temeinic inainte sa dai banu, du-o pe tester, fa-i verificari calumea, vezi istoricul si toate cele.Si incearca sa o si conduci cativa km inainte, sa vezi cum trage motorul.