| Sachabella a întrebat:

Am câteva întrebări, la un Volkswagen Polo 2004 cum se rotesc oglinzile exterioare, se dă drumul la ștergătorul din spate, se oprește aerul condiționat și cum se scot CD-urile?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pe manerul usi in stanga, ai intrerupatorul pentru oglinzi. Stergatorul spate, nu are legatura cu oglinzile.La CD, butonul din dreapta sus.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil se rotesc cu mana, ca e Polo, nu ceva premium.
Stergatorul din spate banuiesc ca se actioneaza impingand maneta spre bord (in fata).
Aerul conditionat se opreste dand climatronicul pe ECON/ECONOMIC, sau apasand butonul AC, sa ramana cu becul stins.
CD-ul se scoate apasand pe butonul EJECT, de obicei are pe el un triunghi si o liniuta.