| BloodHidan a întrebat:

Am cumparat de curand o Skoda Fabia. Am facut un cd cu melodii mp3 dar nu merge(mereu se blocheaza melodiile facand o pauza de cateva secunde). Vechiul proprietar a lasat un cd cu muzica care mergea. Am luat cd-ul dar nu il pot deschide la pc. Cum sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Stiu ca merg doar track-uri.Dar poate ma insel.

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ai incercat sa copiezi pe cd melodii mp3 sau sa il inlocuiesti cu un dvd?

| Mihai201 a răspuns:

Vezi daca cd-ul este Audio sau mp3, depinde de casetofonul masinii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihai201):

Esti amuzant.Cd-ul este numai audio. Poate fi track sau mp3.

| MariusF23 a răspuns (pentru darrio2007):

Audio = track
mp3 = mp3

=> audio=/= mp3

| darrio2007 a răspuns (pentru MariusF23):

M-ai lamurit.

| MariusF23 a răspuns (pentru darrio2007):

Doar am vrut sa-ti demonstrez ca astea doua sunt diferite una de cealalta.