| alex495 a întrebat:

Am cumparat o solutie de parbriz speciala pentru iarna, ProX parca se numea, primele zile era ok, dupa a inceput sa faca spuma multa, avand si xenon imi arunca spuma aia peste capota, pe oglinzi peste tot, zici ca-i sapun. Ce sa fac? Sa pun putina apa?

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Astepti sa se termine si pui ceva mai bun data viitoare/Oricum temperaturi negative inca nu avem.

| alex495 explică (pentru Panamax):

E foarte buna. Toata lumea o recomanda. Aia ma 45 de lei jp cica pateaza capota. La mine e argintie

| Panamax a răspuns (pentru alex495):

Aia buna nu face spuma, iar la -10 nu-ti face muci pe parbriz chiar daca pe ea scrie -30.