| Mario1994 a întrebat:

Am exclus Dacia Duster. Ce suv/crossover second-hand merită să iau până în 11.000 euro? După anul 2012 caut.

14 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Suzuki Vitara

| SoulReaver a răspuns:

Vitara sau toyota rav 4 daca gasesti ceva.

| BogdanM275 a răspuns:

Nissan Qashqai II, BMW X1, Nissan Juke, Opel Mokka, Renault Koleos sau Mitsubishi ASX.

| Mario1994 explică (pentru BogdanM275):

Care ai alege în locul meu? happy

| BogdanM275 a răspuns (pentru Mario1994):

Nissan Qashqai II 2012-2014, e un model relativ destul de fiabil și se încadrează perfect in bugetul de 11.000 euro.

| SoulReaver a răspuns (pentru Mario1994):

Stii ca e acelasi motor ca pe duster? Da renault detin o parte din Nissan. Practic e un duster cu alt nume.

| Mario1994 explică (pentru SoulReaver):

Știu. big grin

| BogdanM275 a răspuns (pentru Mario1994):

E o ofertă destul de bună, acum depinde și de tine ce fel de motorizare cauți adică benzină respectiv diesel.

| BogdanM275 a răspuns (pentru SoulReaver):

Duster și Qashqai joacă în ligi diferite nu prea ai cum să le comparii, Qashqai e net superior Duster atât prin calitatea materialelor folosite cât și a Designului.

| Mario1994 explică (pentru BogdanM275):

S-a ieftinit mult Nissan ul ala. Sunt o grămadă exact cum e modelul până în 12.000 euro. happy 4 ani de vechime nu e mult. Nu contează ce motorizare. happy

| SoulReaver a răspuns (pentru Mario1994):

Atunci du-te si vezi cateva, fa un test drive si daca esti multumita cumpara unul.