| mgtow a întrebat:

Am facut presiunea la roti dupa ce am mers cu masina in jur de 20 min pana la benzinarie, viteza medie a fost intre 80 si 50 km. Are ceva? Stiu ca de obicei se face la rece dar am venit de la biserica si am alimentat asa am profitat sa ma uit si la roti.

Răspuns Câştigător
| Tramadol a răspuns:

Stai linistit, ar fi fost culmea sa iti iei masina in spate ca sa faci presiunea la roti "la rece". Pt 20 de minute de mers, nu ai erori. Drumuri bune!