| cal3star a întrebat:

Am facut scoala de soferi intre 13.07.2009 - 13.08.2009, si mi-a expirat pe 13.08.2010. Intrebarea mea e urmatoarea. Ce anume trebuie sa mai platesc? Sa-mi fac alt dosar? Sau sa fac toata scoala de soferi COMPLET din nou? Astept pe cineva sa ma lamureasca

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Trebuie sa faci tot dosarul din nou cazierul, psihologicul, poze, vizita medicala, tot de la capat.

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

De acord cu dyablo, daca a trecut un an refaci dosarul, bafta

| cornculapte a răspuns:

Da. Trebuie sa faci absolut totul din nou, ca si cum ai face-o pentru prima data.

| dyablo_4621 a răspuns:

Teoretic trebuie sa faci si scoala din nou, practic refaci dosaru, vorbesti cu instructorul si-ti mai iei 10 ore de condus. bafta!

| ditandrei a răspuns:

Corn cu lapte are dreptate. sa o iei de la capat. 30 ore din nou