| zxcr2 a întrebat:

Am in curte o masina pe care nu o mai foloseste nimeni. Am inteles ca pretul e foarte mare pentru catalizatoare... unde se vand catalizatoarele, cine le cumpara?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa o vinzi pe internet, dar mai bine cauti firme ca te plătesc mai bine.

| OldSoul a răspuns:

Pretul difera de la catalizator la catalizator, asadar daca ai impresia ca ai o mica avere in curte, s-ar putea sa constati ca nu valoreaza mare lucru catalizatorul.
De obicei sunt diferite persoane care se ocupa cu catalizatoarele, insa atentie, ca de multe ori iti ofera un pret in bataie de joc, ca poate accepti si le maresti profitul.

| SociopatuI a răspuns:

Olx