| AcTy a întrebat:

Am lasat pozitiile aprinse la masina si mi-a murit bateria, intr-un final am resuscitat bateria masinii si am constatat ca nu mai pot sa incui si sa descui masina de la cheie, masina este passat b5.5 break cu cheie tip briceag, luminita de la cheie la fiecare apasare clipoceste deci are baterie... ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sincronizata cheia (telecomanda) din nou.
Procedura o gasesti pe Youtube.

| OldSoul a răspuns:

Bagi cheia in contact, pui contactul, apesi pe butoanele de la cheie, iei contacul, scoti cheia, problema rezolvata.

| YuliaNNN a răspuns:

Erai la parc acolo?