| Andreea217 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! De curand am dat proba teoretica pentru examenul auto si nu prea stiam cum sta treaba. Am luat proba si am selectat pe calculator data traseului. Cand am terminat, supraveghetorul mi-a zis sa tin minte data selectata de mine fara sa-mi mai noteze ceva pe dosar, doar faptul ca am admis sala. Intrebarea mea este dupa examen trebuia sa ma duc din nou la ghiseu sa imi scrie intr-un tabel care este pe prima pagina a dosarului unde sunt rubrici pentru data programarii la examen, numele si pronumele lucratorului, proba teoretica si semnatura lucrator sau este de ajuns doar codul pe care l-am primit lipit de dosar?

1 răspuns:
| Maxim_Ionut_Catalin_2000 a răspuns:

Nu stiu daca iti mai sunt de ajutor dar nu, nu este nevoie sa completeze nimic. Tine dosarul acasă fără să iei sau sa adaugi ceva din/în el și verifică doar dacă caietul, psihologicul și fișa medicală iti sunt valabile pana cand vei da proba practică.