| ordinar a întrebat:

Am nevoie de o masina break dupa 2009 pentru a cara haine cu ea. Buget intre 8500 si 9900. Vreau audi, mercedes sau bmw, ce imi recomandati? vreau sa stiu si costuri intretinere

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ti ai lua mercedes sa o faci masina de marfa?
gasesti in schimb la pretul ala un mondeo break sau o insignia break de bagi in ele un magazin intreg

| ordinar explică (pentru suntserios):

Pai vreau sa o folosesc si ca masina personala ...sa nu mai tin 2 masini si vreau sa stiu si niste costuri de intretinere

| RaulOzil a răspuns:

Sincer nu stiu daca gasesti la marcile premium dupa 2009 la banii aia, o masina buna si faina. Dar te-ai putea uita la un Opel Insigna care e o masina geniala si arata foarte bine.