| Postasuljr a întrebat:

Am o bicicleta betwen rockrider 520, cumparata acum 3 zile. Dar durează o veșnicie sa schimb viteza de pe pinionul 2 de pe fata pe pinionul 2. Sunt trei pinioane pe fata și 8 pe spate. Va rog sa ma ajutați!

Răspuns Câştigător
| Nustiu1910 a răspuns:

Daca mergi la un service autorizat te va ajuta si iti va oferi toata rabdarea necesara Grayuit iar daca trebuie modificat sau reparat ceva contra unei sume de bani variaza intre 50-100 ron max

| Postasuljr explică (pentru Nustiu1910):

Ma gândeam ca poate e necesar un reglaj la schimbător

2 răspunsuri:
| carlito8379 a răspuns:

Ai pinioane și foi, nu sunt 2 seturi de pinioane, mergi la un service dacă crezi că e problemă tehnică