| Smokey43 a întrebat:

Am o intrebare, cat ar costa inmatricularea unui nissan skyline r33 EURO 2, taxele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti calcula singur timbrul de mediu, introducand datele cerute in calculatorul oficial ANAF:
https://static.anaf.ro/......_2016.html
La timbrul de mediu se mai adauga, dupa caz, ITP, RCA, numerele de circulatie si rovinieta, acestea ar putea fi cca 1.000 lei.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dai si tu acolo cat vrei, la fel cum ai dat aici informatii. Si eu vreau sa plec cu avionul la Cairo, cat e biletul?

| Mihai1810 a răspuns:

Mai mult decat masina