| zzzzzz a întrebat:

Am o intrebare despre ochelari pentru examenul auto.Am facut un control si mi-a iesit -0.25 si -0.50 doctorul a zis ca nu sunt necesari ochelarii insa daca vreau sa nu inainteze ar trebui sa-mi pun.Nu am luat ochelari si am inceput scoala de soferi, am facut un examen iar doctorul de acolo ma trecut ca purtand ochelari cod 1010 parca sau ceva de genul, chiar daca eu nu port.Pot merge la examen fara ochelari? daca nu, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la scoala unde ai facut controlul ocular si intrebi daca la examen e nevoie sa-i porti ca sa nu ai belea cu politaiul, normal ala nu se uita sa vada daca iti trebuie ci doar la buletin si rasfoieste putin dosarul sa ai cazierul judiciar si taxa de 68 de lei > actele scolii apoi pleaca cu tine la condus.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai nevoie