| Schneider_Adi_1999 a întrebat:

Am o intrebare: eu am examenul auto in data de 10 decembrie și dosarul meu expira in data de 29 ianuarie, oare apuc să dau și conducerea înainte să îmi expire dosarul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti care este situatia din judetul tau, respectiv la cat timp te programeaza, poate fi de la o luna la 3 luni.
Pentru a afla exact intereseaza-te la cei care au sustinut si reusit la proba teoretica inaintea ta, acestia iti vor putea spune cand au fost programati la proba practica si cam la fel vei fi programat si tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde daca iei examenul de sala din prima.

| Ssssmokin a răspuns:

Eu m-am programat pe 7 Ianuarie la examenul de condus. Acum nu sunt sigur cum este in judetul si orasul tau. Dar cred ca o sa prinzi inainte de 29.